Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #43087

Sekretär

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Link kopeeritud
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Sekretäri põhilisteks tööülesanneteks on asutuse asjaajamise ja bürootöö korraldamisele kaasaaitamine, üksustele sekretäritugiteenuse pakkumine ja tehniline teenindamine

Ootused kandidaadile

  • kesk- või erialane kutsekeskharidus
  • töökogemus sekretärina või assisteerimise valdkonnas
  • väga hea suuline ja kirjalik eneseväljendusoskus
  • hea ja avatud suhtlemisoskus
  • väga hea arvutikasutamise oskus (MS Office)
  • täpsus, algatus- ja analüüsivõime, pinge- ja rutiinitaluvus, organiseerimisoskus
  • väga hea eesti keele, suhtlustasandil inglise ja vene keele oskus

Kasuks tuleb:
  • erialane rakenduskõrgharidus
  • teadmised riigiasutuste asjaajamisstandarditest
  • kogemused juhatuse või nõukogu töö korraldamisele kaasaaitamisel ja protokollimisel

Ettevõte pakub

  • väljakutset ja arenguvõimalusi
  • asjalikku töökollektiivi ja meeldivat töökeskkonda
  • erialast täiendkoolitust ja enesearendamisvõimalusi õppivas meeskonnas
  • õiglast töötasu

Lisainfo

Saata CV ja avaldus (kandideerimise põhjendus) koos palgasooviga

Tööpakkumise number
#43087
Sekretär