Värsked tööpakkumised

Sekretär

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 155099

Tööpakkumise number

155099

Töö kirjeldus

• professionaalse tugiteenuse pakkumine korruse töötajatele;
• struktuuriüksuste infoliikumise korraldamine (telefon, e-kirjad, faks);
• asjaajamisalaste küsimuste koordineerimine ning dokumendihalduse korraldamine ja korrashoid;
• kirjavahetuse korraldamine - posti vastuvõtmine ja saatmine;
• töötajatele mugava töökeskkonna kujundamine, kontori töövahendite tagamine;
• dokumentide tõlke korraldamine.
• koosolekute protokollimine eesti ja inglise keeles.

Nõudmised kandidaadile

KANDIDAADILT OOTAME:
• soovi töötada assisteerivas rollis;
• orienteeritust teenindamisele ja positiivset ellusuhtumist;
• väga head suhtlemis- ja organiseerimisoskust;
• vene keele oskust suhtlemiseks klientidega;
• eesti ja inglise keele oskust kõnes ja kirjas;
• täpsust, korrektsust ja kohusetundlikkust administreerivas töös.

Ettevõte pakub

PAKUME:
• eneseteostusvõimalust Baltikumi tugevaimas organisatsioonis;
• sekretäri väljaõpet oma-ala professionaalidelt;
• huvitavat ja pingelist tööd nooruslikus, toetavas ning sõbralikus meeskonnas;
• enesetäiendus- ja õppimisvõimalusi;
• kaasaegset ning mugavat töökeskkonda ja selgeid väärtusi;
• motiveerivat töötasu

Lisainfo

Konkursil osalemiseks palume Sul hiljemalt 17. juunil saata oma CV läbi CV Keskuse keskkonna või täita personaliankeet Hansapanga koduleheküljel www.hansa.ee > Hansapangast > Tulge tööle Hansapanka > Kõik töökuulutused > Sekretär

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
17. juuni 2008
Kuulutus sisestati:
10. juuni 2008

Hansapangas jagub väljakutseid nii klienditeenindajale kui ka finantsspetsialistile, nii tudengile kui ka kogenud juhile. Kui otsid eneseteostuseks sobivat võimalust, tule Hansapanka - et aidata headel mõtetel teoks saada.

Kantselei ootab oma meeskonda tegusat ja rõõmsameelset

sekretäri.