Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #36239

Sekretär

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • firma professionaalne esindamine
  • külaliste ja klientidega suhtlemine
  • ladusa infovahetuse ja suhtlemisprotsessi tagamine, telefonikõnedele vastamine
  • sissetuleva-väljamineva posti selekteerimine
  • kirjade, fakside jt. dokumentide koostamine
  • info sisestamine arvutiprogrammidesse, intranetti
  • lähetustega seonduv asjaajamine
  • firmaürituste korraldamine
  • külaliste vastuvõtuga seonduvad ülesanded

Ootused kandidaadile

  • hea suuline ja kirjalik eneseväljendusoskus eesti, vene ja inglise keeles
  • arvuti kasutamise oskus
  • vastutulelikkus, kliendile orienteeritus
  • eelnev töökogemus sekretäri või juhiabina
  • hea suhtlemis- ja koostööoskus
  • meeskonnatööle orienteeritus
  • initsiatiivikus

Ettevõte pakub

  • häid töötingimusi
  • enesearendamise võimalust
  • noort ja aktiivset meeskonda

Tööpakkumise number
#36239
Sekretär