Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #61527

Sekretär

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Põhilised tööülesanded on:

  • efektiivse infovahetuse eest vastutamine
  • telefonikõnedele vastamine
  • kirjavahetuse korraldamine
  • dokumendihaldus ja asjaajamine
  • personaliarvestus
  • meeskonna assisteerimine
  • suhtlemine ettevõtte töötajate, äripartnerite ning klientidega

Ootused kandidaadile

Sinult ootame:

  • väga head eesti ja head inglise keele oskust (nii kõnes kui kirjas)
  • väga head arvutikasutamise oskust (MS Office, Internet, e-mail)
  • kohusetundlikkust, täpsust, korrektsust
  • head suhtlemisoskust ja koostöövalmidust

Kasuks tuleb:
  • vene keele oskus
  • eelnev töökogemus sekretärina

Ettevõte pakub

Omalt poolt pakume Sulle:

  • kaasaegset töökeskkonda
  • meeldivat töökollektiivi
  • konkurentsivõimelist palka

Lisainfo

Sinu CV-d ootame kuni 24. märtsini 2006.

Tööpakkumise number
#61527
Sekretär