Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #138636

Sekretär

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Telefonikõnedele vastamine ja ettevõttesisese informatsiooni kiire liikumise tagamine, koosolekute protokollimine, firma klientide ja koostööpartnerite vastuvõtu korraldamine, vajadusel tegevjuhtkonna poolt antud jooksvate ülesannete täitmine.

Ootused kandidaadile

Väga hea eneseväljendusoskus ja esinduslikkus,
eelnev töökogemus sekretärina,
hea soome ja inglise keele oskus.

Ettevõte pakub

Sõbralikku kollektiivi,
konkurentsivõimelist töötasu.

Tööpakkumise number
#138636

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
24. veebruar 2008
Kuulutus sisestati:
24. jaanuar 2008

Rahvusvaheliselt laevade siseehituse, hoolduse ja remondiga tegelev ettevõte

Vaata rohkem

Sekretär