Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #60335

Sekretär

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • igapäevase asjaajamise korraldamine
  • dokumendihaldus
  • eesti- ja ingliskeelne kirjavahetus ning tekstide korrigeerimine
  • suhtlemine rahvusvaheliste organisatsioonidega
  • suhtlus klientide ja ametiasutustega
  • nõuandetelefoni töö koordineerimine
  • nõupidamiste ja koosolekute protokollimine

Ootused kandidaadile

  • ametile vastav eriharidus või töökogemus on heaks eelduseks
  • vähemalt kesk-eriharidus
  • eesti keele oskus kõrgtasemel
  • hea kirjalik ja suuline inglise keele oskus
  • vene keele oskus suhtlustasandil
  • enimkasutatavate arvutiprogrammide valdamine: Word, Excel, Internet, Outlook
  • kohusetundlikkus, täpsus ja korrektsus

Ettevõte pakub

  • vaheldusrikast ja huvitavat tööd
  • võimalust rakendada oma ideid
  • suhtlust rahvusvaheliste organisatsioonidega
  • väikest sõbralikku töökollektiivi ja meeldivat töökeskkonda
  • töökohta vanalinnas
  • erialaseid koolitusi

Lisainfo

Ootame kandideerima eelneva töökogemusega, usaldusväärset ja aktiivse ellusuhtumisega südamlikku inimest.

Tööpakkumise number
#60335
Sekretär