Värsked tööpakkumised

Sekretär

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 92437

Tööpakkumise number

92437

Töö kirjeldus

  • infovahetus - telefonile vastamine ja kõnede suunamine, teadete vastuvõtmine ja edastamine;
  • regiooni juhtkonna assisteerimine;
  • külaliste vastuvõtuga seonduvad ülesanded;
  • dokumentatsiooni, kirjavahetuse korraldamine.

Nõudmised kandidaadile

  • vähemalt keskharidus
  • teadmised dokumendihaldusest;
  • väga head eesti keele ja vene keele oskust, inglise keel suhtlustasandil;
  • meeskonnatööle orienteeritus;
  • iseseisvust, initsiatiivikust, kõrget pingetaluvust, kohusetundlikkust, ausust.

Ettevõte pakub

  • mitmekülgset tööd;
  • arenemisvõimalusi ja koolitusi;
  • meeldivat meeskonda.

Lisainfo

Töökoht asub Pallasti 28, Tallinn, 19090 AS Eesti Post Põhja regioon

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Kuulutus aegub:
11. veebruar 2007
Kuulutus sisestati:
22. jaanuar 2007

Eesti Post on sajandite taha ulatuva ajalooga teenindusettevõte kaasaegses postiäris. Kiiresti areneva ettevõttena pakume parimaid lahendusi saadetiste kohaletoimetamisel olenemata kohast ning ajast. Meie klientideks on paljud ettevõtted, aga ka kõik Eesti inimesed.