Värsked tööpakkumised

Sekretär

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 114654

Tööpakkumise number

114654

Töö kirjeldus

• logistikakeskuse juhataja assisteerimine ja asjaajamise korraldamine
• kohtumiste, lähetuste ja koosolekute ettevalmistamine ja vajadusel protokollimine
• üldtelefonile vastamine ja kõnede suunamine
• info liikumise korraldamine ja logistikakeskuse posti haldamine
• suhtlemine ametiasutustega
• juhiabi ja administraatori asendamine puhkustel

Nõudmised kandidaadile

• eesti keele oskus kõrgtasemel, inglise- ja vene keele oskus suhtlustasandil
• arvutikasutamise vilumus igapäevase töövahendina (MS Office)
• eeliseks on eelnev sekretäri, juhiabi, assistendi töökogemus või erialane haridus
• positiivne ellusuhtumine, korrektsus, viisakus ja abivalmidus
• iseseisvus tööülesannete täitmisel ja probleemide lahendamisel
• hea suhtlemisoskus ja meeskonnatöö kogemus

Ettevõte pakub

• arenguvõimalusi ja eneseteostust
• huvitavat ja vaheldusrikast tööd
• konkurentsivõimelist töötasu
• kaasaegseid töötingimusi
• sportimisvõimalusi

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
24. august 2007
Kuulutus sisestati:
3. juuli 2007

Eesti Post on sajandite taha ulatuva ajalooga teenindusettevõte kaasaegses postiäris. Kiiresti areneva ettevõttena pakume parimaid lahendusi saadetiste kohaletoimetamisel olenemata kohast ning ajast. Meie klientideks on paljud ettevõtted, aga ka kõik Eesti inimesed.