Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #218113

Sekretär

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • peakontori külaliste vastuvõtmine
  • üldtelefonile vastamine
  • peakontori dokumentide haldamine
  • dokumendihaldusgrupi toetamine; lihtsamate tarkvara seadistustööde tegemine, elektroonilise dokumendihaldussüsteemi administreerimine, uute
  • toimikute sisestamine ja haldamine, lihtsamate kasutajate küsimuste lahendamine ja kasutajatoe pakkumine peakontori töötajatele
  • elektroonilise dokumendihaldussüsteemi projekti arendustöödes osalemine - uute funktsionaalsuste testimine, osalemine projekti koosolekutel, vajadusel
  • kasutajajuhendite täiendamine

Ootused kandidaadile

Ootame Sind kandideerima, kui Sul on:

  • baasteadmised dokumendihaldusest
  • paariaastane töökogemus selles valdkonnas või sekretärina
  • eesti ja inglise keele oskus kõnes ja kirjas, vene keele oskus suhtlustasandil

…. ja isiksusena oled iseseisev, abivalmis ning positiivne.

  • vastutus- ja vaheldusrikast tööd Eesti suurima tööandja juures
  • eneseteostust ja arenguvõimalusi
  • asjatundlikke ja toetavaid kolleege
  • võimalust ammutada uut energiat Eesti Energia spordiklubi tegevuste kaudu

Tööpakkumise number
#218113

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
3. veebruar 2011
Kuulutus sisestati:
27. jaanuar 2011

Eesti Energia on ühtse väärtusahelaga rahvusvaheline energiaettevõte. Pakume kliendile terviklikke energialahendusi elektri, soojuse ja kütuste tootmisest kuni müügi, teeninduse ja nõustamiseni. Tegutseme Baltimaades, Soomes ja Jordaanias. Kogu maailmas on hinnas meie unikaalne põlevkivi töötlemise oskusteave ja tehnoloogia.

Kesksete teenuste koosseisu kuuluva sekretariaadi ülesandeks on Eesti Energia kontserni dokumendihalduse valdkonna arendamine ja koordineerimine ning assistendi/sekretäri teenuse osutamine peakontorile.

Vaata rohkem

Sekretär