Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #152099

Sekretär

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Eesti Ekspress pakub tööd:

sekretärile

kelle tööülesanneteks on
ettevõtte külaliste vastuvõtt ja teenindamine,
telefonikõnedele vastamine ja info edastamine,
info liikumise ja töökorraldusliku dokumentatsiooni korrashoid,
efektiivne ning korrektse asjaajamise korraldamine,
kaastöötajate abistamine.

Ootused kandidaadile

Kandidaadilt eeldame

  • suhtlemis- ja teenindusvalmidust,
  • kohusetunnet ja organiseerimisvõimet,
  • väga head arvuti kasutamise oskust,
  • head inglise keele oskust kõnes ja kirjas,

Ettevõte pakub

Pakume:

  • meeldivat kollektiivi,
  • kaasaegset töökeskkonda,
  • sportimisvõimalusi ja ühisüritusi.

Lisainfo

Kandideerimiseks saata CV koos avalduse ja palgasoovi hiljemalt 26.05.2008.a. aadressil Narva mnt.11 e, 10151 Tallinn või cv-keskuse keskkonnas

Tööpakkumise number
#152099

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
lepinguline / vabakutseline
Kuulutus aegub:
26. mai 2008
Kuulutus sisestati:
15. mai 2008

Eesti Ekspress on Eesti esimene eraomanduses ajaleht, mis ilmub juba
18. aastat. Meie missiooniks on uurida tõde, kajastades ühiskonnale olulisi ja valusaid probleeme, ning pakkuda lugemisnaudingut selge silmavaatega lugejatele.

Vaata rohkem

Sekretär