Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #39659

Sekretär

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Sekretäri peamisteks tööülesanneteks on klientide operatiivne teenindamine, müügimeeskonna toetamine, büroo infoliikumise korraldamine (telef., faks, e-mail, tavapost), hinnakirjade ettevalmistamine ning samuti külaliste vastuvõtt.

Ootused kandidaadile

* vähemalt 2 aastat töökogemust sekretärina
* väga head eesti kõne- ja kirjakeele oskust
* head inglise kõne- ja kirjakeele oskust ning vene keele oskust suhtlemistasandil
* MS Office arvutiprogrammide kasutamise vilumust
* teenindus- ja koostöövalmidust
* kohusetundlikkust, täpsust ja korrektsust

Ettevõte pakub

* mitmekesist tööd meeldivas töökeskkonnas
* palka vastavalt kokkuleppele
* sõbralikku kollektiivi

Tööpakkumise number
#39659
Sekretär