Värsked tööpakkumised

Sekretär

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 119237

Tööpakkumise number

119237

Töö kirjeldus

Sekretäri peamised tööülesanded on:

* sissetulevatele kõnedele vastamine ja suunamine
* dokumendiringluse ja infovahetuse korraldamine
* ametialasteks lähetusteks sõidupiletite hankimine ning majutuse korraldamine
* külaliste vastuvõtt
* ettevõtte siseste ürituste korraldamine
* kliendikoolituste organiseerimine
* personalispetsialisti assisteerimine

Nõudmised kandidaadile

* Positiivne ja elurõõmus ellusuhtumine
* Teenindusvalmidus ja-tahe
* Hea inglise keele oskus nii kõnes kui kirjas
* Keskharidus ja kogemus sekretäri või juhiabina
* Microsoft Exceli, Wordi ja Powerpointi tundmine kesktasemel
* Oskus töötada iseseisvalt ja meeskonnas
* Sihikindlus, korrektsus, täpsus ja kohusetundlikkus
* Hea stressitaluvus

Kasuks tuleb

* kutseharidus (sekretär, juhiabi)
* vene keele oskus suhtlustasandil

Ettevõte pakub

* Meeldivat töökeskkonda ja kaasaegseid töövahendeid
* Tööalase täiendkoolituse võimalust
* Arenemisvõimalust rahvusvahelises ettevõttes
* Konkurentsivõimelist töötasu

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
26. august 2007
Kuulutus sisestati:
13. august 2007

Deloitte Eesti kuulub maailma ühte juhtivaimasse ärinõustamiskontserni Deloitte Touche Tohmatsu ning on osa Deloitte Kesk-Euroopa regioonist, mis hõlmab 17 riiki ja 30 kontorit ning töötab ühtse organisatsioonina. 10 tegutsemisaasta jooksul Eestis oleme kiiresti arenenud ning hetkel pakume oma klientidele audiitorteenuseid, maksukonsultatsioone ning ärinõustamist.