Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #72775

Sekretär

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Link kopeeritud
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • Kursisolek ettevõtte igapäevase töökorraldusega;
  • Dokumentide haldamine,telefonikõnede suunamine;
  • Müügi- ja ostutellimuste vastuvõtmine ning sisestamine laoprogrammi;
  • Klientidega suhtlemine, üldinfo valdamine ja edastamine;
  • Külaliste vastuvõtmine ja sellega seonduvad ülesanded;
  • Kaastöötajate assisteerimine;

Ootused kandidaadile

  • Väga hea eesti keele oskus;
  • Hea inglise keele oskus kõnes ja kirjas;
  • Vene keele oskus suhtlustasandil;
  • Hea arvuti kasutamise oskus, sh tekstitöötlus, tabeliarvutus;
  • Kohusetundlik töössesuhtumine, täpsus ja korrektsus;
  • Varasem bürootöö kogemus;
  • Suutlikus hakkama saada ka mitme asjaga korraga;

Ettevõte pakub

  • Huvitavat tööd arenevas kollektiivis ja edukas firmas;
  • Tööd nooruslikus seltskonnas;
  • Kaasaegseid töötingimusi;
  • Konkurentsivõimelist töötasu;
  • Arenemisvõimalusi;

Tööpakkumise number
#72775
Sekretär