Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #670724

Sekretär

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Tööülesanded

  • telefonikõnede vastuvõtmine ja suunamine
  • ametikirjade koostamine
  • postiteenused ja sellega seonduv.
  • Kontori kulutarvikute haldamine.
  • klientide ja äripartnerite vastuvõtmise korraldamine
  • dokumentide arhiveerimine
  • arvete haldamine programmis
  • üldise e-maili haldamine.
  • Kindlustuste, sadamalubade haldamine.

Ootused kandidaadile

  • Väga hea eesti- ja inglise keele ning hea vene keele oskus

  • Hea suhtlemisoskus

  • Initsiatiivikus, otsustusvõimelisus

  • Arvutioskus (Microsoft Office, Excel)

Ettevõte pakub

  • Sõbralikku kollektiivi

  • Konkurentsivõimelist töötasu

Lisainfo

Nõutud keeled: eesti, inglise, vene

Tööle asumise aeg: kohe
Asukoht: Tallinn (Ahtri 12)

Tööaeg 3 korda nädalas vastavalt graafikule E-R
Kellaeg 08:30 - 17:00

Tööpakkumise number
#670724

Töö tüüp:
osaline tööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
18. oktoober 2020
Kuulutus sisestati:
5. oktoober 2020

CF&S Estonia AS (CF&S) on 1997. aastal asutatud logistikakontsern, mille peakontor asub Tallinnas ja harukontorid Lätis, Leedus, Soomes, Poolas, Hollandis, Valgevenes, Venemaal, Kasahstanis ja Usbekistanis. Ettevõte tegeleb lennu-, konteiner,auto-, raudtee- ja meretranspordi teenuste osutamisega, ladustamise ja jaotuslogistikaga, laevade prahtimise ja agenteerimisega. Lähtudes klientide soovidest ja vajadustest, pakume paindlikke, efektiivseid ja konkurentsivõimelisi lahendusi. CF&S Grupis töötab üle 180 töötaja.

Vaata rohkem

Sekretär