Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #42850

Sekretär

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • Juhtkonna asjaajamisalane teenindamine
  • Kirjavahetuse organiseerimine ja dokumendihaldus
  • Info liikumise korraldamine – telefonikõnede, teadete, fakside vastuvõtmine ning edastamine
  • Koosolekute ettevalmistamine ja protokollimine
  • Külaliste vastuvõtmine ja teenindamine
  • Ladusa kontoritöö tagamine

Ootused kandidaadile

  • Oled vähemalt kaks aastat töötanud sekretäri või assitendina
  • Soovitavalt oled erialase haridusega või läbinud vastavasisulisi koolitusi
  • Valdad eesti keelt kõnes ja kirjas ning tunned ennast hästi vene keeles suheldes
  • Oma igapäevatöös oled kasutanud MS Office programme, Internetti ja Outlooki
  • Tunned etiketti ning kutse- ja ärieetikat
  • Oled väljapeetud, tolerantne, täpne, korrektne ja hea organiseerimisvõimega ning soovitavalt vanuses 30-50 a

Ettevõte pakub

  • Professionaalset, kogenud ja koostöövalmit meeskonda
  • Suurepäraseid arenemisvõimalusi sekretäritöö alaselt
  • Kaasaegseid töötingimusi
  • Põhipalka kuni 9000 krooni (bruto) kuus

Tööpakkumise number
#42850
Sekretär