Värsked tööpakkumised

Sekretär

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 27268

Tööpakkumise number

27268

Töö kirjeldus

• dokumentatsiooni korrashoid ja arhiivi pidamine;
• kontoritöö sujuva kulgemise eest vastutamine;
• administratsiooniosakonna töö assisteerimine;
• klientidega suhtlemine ja telefonikõnedele vastamine;
• kirjavahetus nii inglise kui ka eesti keeles;
• arvete kontrollimine.

Nõudmised kandidaadile

• Sa tunned vastupandamatut kirge sekretäri töö vastu ja püüad olla alati parim;
• eelmised tööandjad iseloomustavad Sind kui ülipüüdlikku sekretäri, kelle töö on alati tulemuslik;
• infotehnoloogia leiutised-Word, Excel, Acrobat ning Outlook on Sinu headeks kaaslasteks;
• Sinu sõbrad tunnevad Sind kui säravat päikesekiirt;
• Sinu moto on olla alati eeskujulik firma visiitkaart.

Sulle avaneb võimalus särada ning tõestada end oma eesmärke järgides. Lubame Sul tunda end asendamatu inimesena. Enda poolt pakume stabiilset ja väärilist töötasu, vastutust ja palju tööd perspektiivikas ettevõttes.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja või lepinguline
Kuulutus aegub:
29. veebruar 2004
Kuulutus sisestati:
12. veebruar 2004
Brutopalk:
Alates 4000 EEK kuus

edukat ja pikaajaliste traditsioonidega vanametalli töötlevat ettevõtet, kelle kiire arengu pandiks on suurepärane koostöö nii Skandinaavia kui ka Lääne-Euroopa riikidega.