Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #141745

Sekretär

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

e-mailidele ja telefonikõnedele vastamine
klientidega suhtlemine
müügiarvete koostamine
bürootöö korraldamine

Ootused kandidaadile

Rõõmsameelne ja aktiivne
Arvuti kasutamise oskus (Windows Office)
Julge
Oskus suhelda erinevate inimtüüpidega
Korrektsus, ausus ja lojaalsus
Eesti keele oskus väga heal tasemel
Vene ja inglise keele oskus heal tasemel

Ettevõte pakub

Kaasaegseid töötingimusi
Toetavat ja abivalmis meeskonda

Tööpakkumise number
#141745

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
24. märts 2008
Kuulutus sisestati:
20. veebruar 2008

AS AVST-I on edukas ja arenev kodumasinate ja kööginõude hulgimüügiga tegelev ettevõte, mis on tegutsenud Eestis alates 1992 aastast. Toome maale ja turustame maailmakuulsaid kaubamärke TEFAL, ROWENTA, MOULINEX ja KRUPS.

Pakume tööd asjalikule ja rõõmsameelsele sekretärile.

Vaata rohkem

Sekretär