Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #377310

Sekretär

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Sissetuleva- väljuva posti (paberkandjal/elektrooniline) registreerimine, edastamine, vastamine
tellimuste vastu võtmine, edastamine täitmiseks ja tellimuste täitmise järelvalve
jooksvate küsimuste lahendamine
informatsiooni edastamine: telefon, elektornirjad

Ootused kandidaadile

aktiivsus
ausus
eelnev töökogemus sekretäri või assistendina
hea arvuti kasutamisoskus
järjekindlus ja süsteemsus
kiire õppimisvõime
kohusetundlik suhtumine tööülesannetesse
kontori- ja sidetehnika kasutamise oskus
vajadusel suutma tegeleda mitme asjaga korraga
valmisolek töötada inimestega
vene- ja inglise keele oskus suhtlustasandil

Ettevõte pakub

huvitavat ja vaheldusrikast tööd
toredat kollektiivi

Töö on pakkuda ajavahemikul mai teine nädal.

Lisainfo

Töökoht on tähtajaline: Töötaja puhkuseasenduse ajaks mai teine nädal

Tööpakkumise number
#377310

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja või lepinguline või hooajatöö ja ajutine töö, töö sobib ka üliõpilastele
Kuulutus aegub:
30. aprill 2015
Kuulutus sisestati:
20. aprill 2015

AS ATKO Grupp on transpordikonstern, mis tegutseb alates 1999. aastast ning mille peamiseks tegevusalaks on ühistransporditeenuse osutamine.
Seoses töötaja puhkusega on pakkuda ajutist tööd

Vaata rohkem

Sekretär