Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #34423

Sekretär

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Link kopeeritud
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Töö sisuks on juhtkonna ja kontoritöötajate abistamine ja kontori asjaajamise korraldamine
Tööülesanneteks on

  • asjaajamise korraldamine
  • saabuva informatsiooni töötlemine ja edastamine
  • külaliste teenindamine
  • struktuuriüksuse juhtide assisteerimine
  • kirjade tõlkimine (inglise keeles)
  • kontoritarvete tellimine ja nende haldamine
  • ajakirjanduse tellimine ja säilitamine
  • tööajaarvestuse pidamine
  • aruannete vormistamine
  • kliendiandmebaasi korrastamine
  • reiside ja majutuste organiseerimine
  • kontori- ja köögitehnika korrashoid
  • muud sekretäritööga seotud jooksvad või ühekordsed ülesanded

Ootused kandidaadile

Sobivalt kandidaadilt eeldame

  • vähemalt keskharidust
  • soovitavalt üheaastast sekretäritöö kogemust
  • häid oskusi töötamiseks Windows keskkonnas (Word, Excel)
  • väga head eesti kõne- ja kirjakeele oskust
  • oskusi ja teadmisi asjaajamise korraldamisest
  • vene ja soome kõnekeelest arusaamist (telefonivestlusteks)
  • algatusvõimet
  • väga head inglise keele oskust (kirjade tõlkimiseks)
  • viisakust ja avatust

Ees ootab mitmekülgne töö ning pikaajaliste hulgikaubanduskogemustega meeskond, sihikindel ja ausaid äritavasid järgiv ettevõte ning kaasaegne töökeskkond.

Lisainfo

Palun saada koos oma CV-ga ka avaldus, kus on kirjas Sinu palgasoov.

Tööpakkumise number
#34423
Sekretär