Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #69956

Sekretär

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

- ettevõtte igapäevase dokumendiringluse tagamine
- dokumentide registreerimine ja andmete sisestamine andmebaasidesse
- jooksvate küsimuste lahendamine

Ootused kandidaadile

- eelnevat töökogemust ja teadmisi asjaajamise valdkonnas
- omandatud keskharidust
- head suulist ja kirjalikku väljendusoskust
- arvutioskust MS Office

Ettevõte pakub

- vaheldusrikast, pingelist ja huvitavat tööd
- võimalust töötada osalise tööajaga
- kaasaegset töökeskkonda

Lisainfo

Tööleping sõlmitakse määratud tähtajaga oktoobri alguseni.

Tööpakkumise number
#69956
Sekretär