Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #63806

Sekretär

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Kontoritöö efektiivne koordineerimine
Dokumendihaldus
Tellimuste käsitlemine
Üldtelefoni vastuvõtmine ja edasisuunamine, teadete edastamine
Külaliste vastuvõtmine

Ootused kandidaadile

Keskeriharidus
Hea arvuti kasutamise oskus MS Office
Eelnev töökogemus sekretäri või assistendina
Väga hea eesti keele oskus
Inglise ja vene keele oskus suhtlustasandil
Hea suhtlemisoskus ja kliendikeskne suhtumine

Ettevõte pakub

Huvitavat ja mitmekesist tööd
Tööd stabiilses ja arenevas ettevõttes
Kaasaegset töökeskkonda
Head meeskonda

Tööpakkumise number
#63806
Sekretär