Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #139998

Sekretär

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Ettevõtte juhtkonna ning teiste töötajate töö toetamine
Telefonile vastamine ja kõnede suunamine
Klientide ja külaliste vastuvõtt
Kontoritarvete tellimine
Kirjavahetuse koordineerimine

Ootused kandidaadile

Positiivsus, sõbralikkus, teenindusvalmidus
Väga hea eesti keele oskus
Vene ja inglise keele oskus suhtlemistasandil
Arvuti kasutamise oskus
Iseseisvus ja kohusetundlikkus
Hea pingetaluvus

Ettevõte pakub

Suurepärast ja kaasaegset töökeskkonda Kadriorus
Nooruslikku ja toetavat kollektiivi

Lisainfo

Kasuks tuleb eelnev sekretäritöö kogemus
* CV esitada koos palgasoovi ja kaaskirjaga

Tööpakkumise number
#139998

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
11. veebruar 2008
Kuulutus sisestati:
5. veebruar 2008

Ekspress Hotline kontsern on Eesti juhtiv infomeedia ettevõte, mis on tegutsenud juba 15 aastat. Kontsern on suurim telefoniinfo vahendaja, haldab interneti andmebaase ja annab välja erinevaid telefoniraamatuid ning katalooge. Kontsernil on bürood Tallinnas, Tartus, Pärnus ja Rakveres. Ekspress Hotline andmebaas on ka internetis http://www.1182.ee

Vaata rohkem

Sekretär