Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #65827

Sekretär

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • Telefonikõnedele vastamine ja suhtlus klientidega
  • Asjaajamine ja dokumendihaldus
  • Dokumentide ja kirjade koostamine
  • Kirjavahetuse korraldamine
  • Kontori varustamine vajalike bürootarvetega
  • Piletite ja hotellide broneerimine

Ootused kandidaadile

  • soovitav eelnev töökogemus sekretäri või assistendina
  • väga hea eesti keele suuline ja kirjalik oskus
  • inglise ja/või soome ning vene keele oskus suhtlustasandil
  • korrektsus, täpsus, kohusetundlikkus
  • arvutit valdamine hea tavakasutaja tasemel (Word, Excel, internet)

Ettevõte pakub

  • Tööd arenevas firmas
  • Head kollektiivi
  • Motiveerivaid palgatingimusi

Tööpakkumise number
#65827

Töö tüüp:
täistööaeg või osaline tööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
28. mai 2006
Kuulutus sisestati:
28. aprill 2006

OÜ ARS Stainless on 2005 a. alguses eestimaisel kapitalil asutatud äriühing. Ettevõte tegeleb metallist sisustuselementide valmistamise ja paigaldusega. OÜ ARS Stainless on unikaaltoodete valmistaja ja meie põhitoodeteks on eritellimusel valmistatavad ja paigaldatavad metallist
• trepid
• piirded
• reelingud
• kergkonstruktsioonid
• dekoratiivelemendid

Tegevus on peamiselt suunatud laevandus allhangetele, kuid pakume tooteid ja teenuseid ka ehitusturul.

Vaata rohkem

Sekretär