Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #20229

Sekretär

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • Üldtelefoni vastuvõtmine ja edasisuunamine
  • Teadete edastamine ja infoliikumise korraldamine (telefon, faks, e-mail, tavapost,siseinfo)
  • külaliste vastuvõtmine ja sellega seonduvad ülesanded
  • Juhtide ja meeskonna assisteerimine ja abistamine igapäevatöös
  • koosolekute protokollimine;
  • müügisaali klientide teenindamine ja toodete varustamine hinnasiltidega.
  • Kontori varustamine kõige tööks vajalikuga.
  • tellimuste vastuvõtmine

Ootused kandidaadile

  • Eelnev töökogemus sekretärina
  • Väga hea eesti suuline ja kirjalik väljendusoskus
  • vene ja inglise keele oskus kõnes
  • Hea arvuti kasutamise oskus
  • Teadmised asjaajamisest
  • Kohusetunde olemasolu
  • Usaldusväärne
  • Aus
  • Täpne
  • Korrektne

Ettevõte pakub

  • arendavat ja pingelist tööd
  • meeldivat töökollektiivi
  • tööd põhikohaga
  • Motiveerivat töötasu
  • võimalusterohket, iseseisvat tööd arenevas ja muutuvas meeskonnas

Tööpakkumise number
#20229
Sekretär