Värsked tööpakkumised

Sekretär

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 37290

Tööpakkumise number

37290

Töö kirjeldus

Sekretär vastutab kirjastuse loomingulise meeskonna toetamise ja kontoritöö organiseerimise eest. Sekretär korraldab kirjastuse kirjavahetust, võtab vastu külalisi, vastab telefonile, lepib kokku kohtumisi, paljundab ja komplekteerib materjale, aitab organiseerida erinevaid üritusi. Hea sekretär leiab ise võimalusi oma meeskonna toetamiseks.

Nõudmised kandidaadile

Sekretär on tähelepanelik, abivalmis ja initsiatiivikas meeskonnaliige, soe ja sõbralik teenindaja, kiire, täpne ja paindlik ülesannete lahendaja, oskab kasutada arvutit ja omab sekretäritööks vajalikke teadmisi ja kogemusi.

Jäädes Adecco töötajaks pakume Sulle võimalust töötada loomingulise meeskonna keskel, rakendada oma teadmisi ja oskusi, eduka töösoorituse korral uute kogemuste hankimise võimalust erinevatest valdkondadest.
Uue töötajaga sõlmitakse tähtajaline leping pooleteiseks aastaks.

Tule liitu Sinagi Adecco 700 000 töötajaga!

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
21. november 2004
Kuulutus sisestati:
9. november 2004

ADECCO on juhtiv personalivaldkonna lahendusi pakkuv ettevõte maailmas, mis Eestis alustas tegevust peamiselt värbamis- ja tööjõurenditeenuse pakkumisega. Adecco tegutseb kokku 71 riigis pakkudes tööd ligi 700 000-le inimesele.

Meie kliendiks on AVITA kaubamärgi omanik AS BIT, kes tegeleb õppematerjalide kirjastamisega alates 1988.aastast. AS-i BIT poolt väljaantavad õppematerjalid moodustavad 40% kogu õpikuturust. Kirjastuse nomenklatuuris on ligi 900 väljaannet. Hõlmatud on tasemed alates alusharidusest kuni üldhariduskooli lõpuklassideni. Kirjastusel on oma müügiesindused Tallinnas, Tartus, Pärnus ja Jõhvis. Kokku töötab kirjastuses 70 inimest. Lisainfo: www.avita.ee

Seoses lapsehoolduspuhkusel oleva töötaja asendamisega otsime