Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #745995

Sekretär

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

ABESTOCKI LAIENEVA MEESKONNAGA ON OODATUD LIITUMA

särasilmne ja töökas

SEKRETÄR

kelle eesmärgiks on ettevõtte osakondade toetamine nende igapäevatöös

Peamised ülesanded on:

  • dokumendihaldus ja asjaajamine ning info liikumise korraldamine
  • juhtide assisteerimine, sh abistamine koosolekute ja kohtumiste ettevalmistamisel ja läbiviimisel, külaliste vastuvõtmine
  • turundusalane assisteerimine, sh postituste üles panemine sotsiaalmeediasse ning uudiste  sisestamine kodulehele
  • e-poe kliendihaldus, sh vastamine kliendiinfo numbrile ja kirjadele
  • töötajate abistamine asjaajamisalaste küsimuste lahendamisel
  • vajalike töövahendite haldamine ja korrashoid

Ootused kandidaadile

  • sekretäritöö kogemus ja soov selles valdkonnas edasi areneda

  • õppimisvõime, korrektsus ja kohusetundlikkus

  • väga hea suhtlemis- ja koostööoskus ning abivalmidus

  • inglise keele oskus C1 tasemel ja vene keele oskus suhtlustasandil

  • hea arvutikasutamise oskus (Word, Excel)

  • vähemalt keskharidus

  • Huvitavat ja vastutusrikast tööd esmaspäevast reedeni kella 8-17ni

  • meeldivat töökeskkonda ja sõbralikke kolleege

  • lõbusaid ühisüritusi ja ettevõtte poolseid soodustusi (sporditoetus, lisapuhkuse päevad, jmt)

  • Sobivusel pikka ja stabiilset töösuhet ning arenemisvõimalusi

Lisainfo

Kui sa tunned, et meie pakutav töö on Sinu jaoks, siis saada meile oma CV kooskaaskirjaga hiljemalt 26.12.2021

Tööpakkumise number
#745995

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
26. detsember 2021
Kuulutus sisestati:
26. november 2021

AbeStock AS on üks pikema ajalooga hulgikaubandusettevõtteid Eestis ja tegutseb tänaseks kolmes Balti riigis

Vaata rohkem

Sekretär