Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #797393

Sekretär (tähtajaline, lapsehoolduspuhkuse ajaks)

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Link kopeeritud

Meie tegevuse eesmärk on kaunite kunstide, rahvakultuuri, kehakultuuri ja spordi toetamine ning kultuuriehitiste rajamise ja renoveerimise toetamine sihtotstarbelise rahajagamise kaudu.

Töö kirjeldus

  • taotlejate abistamine ja nõustamine

  • kirjavahetuse ja infoliikumise korraldamine

  • asutuse asjaajamise ja dokumendihalduse korraldamine

  • juhataja tööks vajaliku teabe kogumine, töötlemine ja vahendamine

  • asutuse juhtkonna assisteerimine

  • kontori büroo- ja majapidamistarvetega varustamine

  • trükiste ja infokandjate süstematiseerimine ja korrashoid

  • arhivaalide ettevalmistamine

Ootused kandidaadile

  • sul on eelnev töökogemus sekretärina

  • sul on erialane haridus või oled läbinud täiendkoolituse

  • oled lojaalne, usaldusväärne ja väärtustad meeskonnatööd

  • oled avatud suhtleja, hea pingetaluvusega ja operatiivne

  • oskad väga hästi eesti ja inglise keelt nii kõnes kui kirjas (vene keele oskus tuleb kasuks)

  • oled kogenud arvutikasutaja (töötame põhiliselt MS Office'iga)

  • suudad omandada uusi asutuse asjaajamises kasutuselevõetavaid tarkvararakendusi

  • oskad kasutada sotsiaalmeediat tööalaselt

Ettevõte pakub

  • tööd sõbralikus ja toetavas meeskonnas

  • töökeskkonda Tallinna kesklinnas vanalinna piiril

  • puhkust 35 kalendripäeva

  • koolitusi ja arenguvõimalusi

Lisainfo

Töö on tähtajaline - tööle asumise aeg võimalusel septembri keskpaigast 2022. Palk kokkuleppel.

Kandideerimisavalduse koos elulookirjelduse ja motivatsioonikirjaga palume saata hiljemalt 14. augustiks läbi CV Keskuse süsteemi või saates selle meile e-maili teel märksõnaga "sekretär" < kontaktinfo on leitav siin: https://www.kulka.ee/uudised/eesti-kultuurkapital-otsib-sekretar-juhiabi-2.

Lisainfo: Evelin Saul (tel 512 0295 või 6 999 150).

Tööpakkumise number
#797393