Värsked tööpakkumised

Sekretär-raamatupidaja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 115079

Tööpakkumise number

115079

Töö kirjeldus

• aruandluse nõuetekohane koostamine
• korrektse raamatupidamise tagamine vastavalt kehtivatele õigusnormidele
• suhtlemine klientide, koostööpartnerite ja vajalike riigiasutustega
• juhataja assisteerimine, jooksvad ülesanded juhatuselt
• personalialase dokumentatsiooni ja üldise kirjavahetuse haldamine
• büroo tegevuse efektiivne korraldamine, kontori varustamine vajalike vahenditega
• muude jooksvate küsimuste lahendamine

Nõudmised kandidaadile

• kaasaegsed teadmised raamatupidamisest
• majandusarvestust reguleerivate seaduste ja määruste tundmine
• eesti ja inglise keele hea oskus, vene keele oskus suhtlustasandil
• arvuti kasutamise oskus heal tasemel, MS Office programmide tundmine
• hea suhtleja, paindlik, korrektne ja täpne

Ettevõte pakub

• töökohta nooruslikus ja sõbralikus meeskonnas
• huvitavat ja vaheldusrikast tööd
• kaasaegseid töötingimusi
• enesetäiendamise võimalusi
• töötasu alates 14000.- kroonist (bruto)

Asukoht:
Tartu, Tartumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
16. juuli 2007
Kuulutus sisestati:
9. juuli 2007

Ottensten Eesti OÜ kuulub rahvusvahelisse kontserni, mille peakorter Ottensten A/S asub Taani Kuningriigis Ǻrhusi linnas. Kontserni tütarettevõtted on esindatud peale Eesti veel Lätis, Leedus, Poolas, Ukrainas, Rumeenias ja Horvaatias. Ottensten Eesti OÜ alustas tegevust 1998. aasta kevadel Tartus ja 2005. aastal avas esinduse Tallinnas. Pakume professionaalsele kasutajale tööriistu, seadmeid ja abimaterjale. Meie klientideks on tootmis- ja ehitusettevõtted.