Värsked tööpakkumised

Sekretär-raamatupidaja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 161430

Tööpakkumise number

161430

Töö kirjeldus

Ettevõtte infoliikumise korraldamine
Telefonikõnedele vastamine ja suunamine, info edastamine
Kontoritarvete tellimine
Dokumendihaldus
Ettevõtte külastajate vastuvõtt ja teenindamine
Laekumiste sissekandmine
Saldovõrdlused ja -teatised

Nõudmised kandidaadile

Eelnev sekretäritöö kogemus
Raamatupidamisalased algteadmised ( ei pea olema bilansivõimeline) ja soovitavalt eelnev töökogemus
Eesti keel kõnes ja kirjas, vene ja inglise keel suhtlustasandil
Arvutikasutamisoskus (Word, Excel)
Oskus oma tööd ja aega iseseisvalt tulemuslikult juhtida

Ettevõte pakub

Stabiilset töökohta arenevas ettevõttes
pakume kaasaegseid töötingimusi
tööd meeldivas kollektiivis
motiveerivat töötasu

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
14. september 2008
Kuulutus sisestati:
14. august 2008

Vallin Baltic AS on Eesti ettevõte, mis alustas oma tegevust aastal 1994. Firma peakontor asub Tallinnas.

Aastal 2008 loodi emaettevõte nimega Vallin Holding OÜ, mille tütarfirmadeks on Vallin Baltic AS Eestis, Vallin Baltic SIA Lätis, Vallin Baltic UAB Leedus ja Vallin Baltic AB Rootsis. Ettevõtted kokku moodustavad Vallin Baltic Grupi.

Vallin Baltic Grupp on mitmete mõõte-, ohutus-, telekommunikatsiooni- ja elektriinstallatsioonivahendite ning elektriseadmete valdkonnas tuntud kaubamärkide esindaja ja maaletooja Balti riikides.

Meie ettevõtte missioon on tagada oma kliendile parimad tooted tuntud tootjafirmadelt ning luua ja hoida usaldusväärseid suhteid oma klientide ning koostööpartneritega