Värsked tööpakkumised

Sekretär-raamatupidaja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 175130

Tööpakkumise number

175130

Töö kirjeldus

Kui Sulle sobivad järgmised tööülesanded:
* Väikeettevõtte raamatupidamise korraldamine
* Käskkirjade, õiendite, aruannete vormistamine jm dokumentatsiooni haldus.
* Soome tööle minevate arstide sõidu korraldamine ja neile meelespeade koostamine
* Firma teenuseid tutvustavate infotundide organiseerimine ja vajalike reklaammaterjalide koostamine
* Kontori heakorra tagamine, asjaajamise korraldamine ja kontori bürootarvetega varustamine

Nõudmised kandidaadile

* Soovid olla väikese, kuid tegusa meeskonna liige
* Oled asjalik, korrektne ja kohusetundliku töösse suhtumisega
* Valdad hästi arvuti kontoritarkvara
* Tunned dokumendihalduse ja asjaajamise põhialuseid
* Omad töökogemust sekretärina, raamatupidajana või büroojuhina
* Oskad korrektselt kirjutada ja rääkida nii eesti kui ka soome keeles
* Oskad suhelda vene ja inglise keeles

Ettevõte pakub

Meie juures ootab Sind:
* toetav ja sõbralik rahvusvaheline kollektiiv
* töökoht arenevas ettevõttes Tallinna kesklinnas
* mitmekülgne ja huvitav töö

Lisainfo

Sära silmades tuleb igati kasuks;)

Kandideerida saab otse meie kodulehe karjääriportaalist
aadressil: http://www.puumedi.com/index.php?sisu=tekst&mid=3&lang=est

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
25. märts 2009
Kuulutus sisestati:
11. märts 2009

PUUMEDI OÜ on tööjõuteenuseid pakkuv ettevõte, mis on spetsialiseerunud meditsiinitöötajate vahendamisele Soome ja alates 2007. aasta suvest ka Eestisse. Alustasime tegevust 2004. aasta alguses ning tänaseks oleme Eesti suurim firma omal alal. Meie partneriteks on mitmed haiglad, polikliinikud, perearstikeskused, erakliinikud ja apeegid nii Soomes kui ka Eestis. Otsime neile pidevalt uusi töötajaid-oma eriala spetsialiste. Pakume tööd erinevate erialade arstidele, hambaarstidele, residentidele ning teistele tervishoiutöötajatele.