Sekretär-Raamatupidaja
Tööpakkumise number #737087
Kaugtöö võimalus

My Property OÜ
Tallinn, Harjumaa, võimalus töötada kodukontorist / teha kaugtööd
Soovin kandideerida
Ole esimese 10 kandideerija seas!
Tööpakkumine aegub 30 päeva pärast.

Töö kirjeldus

  • Raamatupidamisteenuse osutamine klientidele (korteriühistud)

  • Algandmete sisestamine raamatupidamisprogrammi

  • Arvete ja dokumentide koostamine / saatmine

  • Eriaruannete koostamine kliendi vajadusel

  • Majandusaasta aruannete koostamine

  • Klientide nõustamine

  • Võtmepersonali toetamine igapäevases töös

  • Muud jooksvad igapäevased toimingud

Ootused kandidaadile

  • Erialane haridus

  • Varasem töökogemus raamatupidajana

  • Kaasaegsete programmide, lahenduste ja arvuti kasutamisoskus

  • KORTO.ee kasutamisoskus

  • Finantstarkvarade Merit Aktiva ja Merit Palk kasutamise oskus

  • Hea eesti ja vene keele oskus nii kõnes kui kirjas

  • Inglise keele oskus tuleb kasuks

  • Täpsus, analüüsivõime ja korrektsus

  • B katergooria juhiluba

Ettevõte pakub

  • Vaheldusrikast tööd

  • Toredate kolleegide seltskonda ja toetust

  • Kaasaegseid töötingimusi

  • Paindliku tööaega

  • Konkurentsivõimelist töötasu

Tööpakkumise number
#737087