Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #62255

Sekretär-raamatupidaja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

juhtkonna telefoniteenindamine
saabuvate ja väljuvate dokumentide registreerimine ja edastamine
dokumentide vormistamine arvutis
paljundustööd
külaliste vastuvõtu organiseerimine ja külaliste teenindamine
ostuarvete sisestamine

Ootused kandidaadile

kesk-eri või keskharidus
eelnev töökogemus sekretärina ja raamatupidajana
väga hea eesti keele suuline ja kirjalik oskus
vene, soome ja inglise keele oskus suhtlustasandil
hea suhtlemisoskus, korrektsus, täpsus
algatusvõimet ja töötahet

Ettevõte pakub

kaasaegset töökeskkonda ja töövahendeid
huvitav töö meretranspordiga tegelevas ettevõttes

Lisainfo

tööaeg 8:00 - 16:15

Tööpakkumise number
#62255