Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #37273

SEKRETÄR psühhogeriaatria osakonda Keila haiglas

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Sekretäri peamised tööülesanded on:

  • tagada haiguslugude ning raviarvete täpne ja õigeaegne täitmine ning sisestamine haigla infosüsteemidesse
  • korraldada oma struktuuriüksuse asjaajamist ja info liikumist
  • vormistada dokumente kooskõlas asjaajamiskorraga

Ootused kandidaadile

  • kesk- või keskeriharidus, soovitavalt sekretäritöö kogemus
  • väga hea masinakirja oskus
  • tööks vajalike arvutiprogrammide (Excel,Word) hea valdamine
  • hea kirjalik väljendusoskus eesti keeles
  • korrektsus ja täpsus
  • hea suhtlemisoskus ja pingetaluvus

Ettevõte pakub

  • tööd arenevas organisatsioonis ja stabiilset töökohta
  • tasuta transporti Tallinnast Keilasse
  • meeldivat töökollektiivi

Lisainfo

Palume saata avalduse koos CV-ga ja palgasooviga 19. novembriks 2004 e-posti aadressil inge.fuchs@regionaalhaigla.ee. Lisainfo psühhogeriaatria osakonna vanemõde Larissa Orljonok telefonil 6780727.

Tööpakkumise number
#37273