Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #297012

Sekretär-personalitöötaja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • büroo igapäevase halduse, asjaajamise ja kommunikatsiooni efektiivne korraldamine
  • juhi ja nõudeosakonna abistamine erinevates jooksvates küsimustes
  • dokumendihalduse ja arhiveerimisega seotud toimingud
  • koosolekute ettevalmistamine ja otsuste protokollimine
  • firma kodulehekülje haldamine
  • meeldetuletuskõnede tegemine
  • majanduskaupade ja bürootarvete tellimine ning arvestuse pidamine
  • külaliste vastuvõtt
  • erinevate ürituste korraldamine (tähtpäevad, õnnitlemised, seminarid, suve- ja talvepäevad jms)
  • kontori üldise korrasoleku eest vastutamine
  • värbamise ja valiku protsessi planeerimine ning läbiviimine (sh kuulutuste koostamine ja avaldamine, selekteerimisprotsessi läbiviimine,
taustauuringute teostamine, intervjuude läbiviimine ja osalemine otsustusprotsessis)
  • personalidokumentatsiooni koostamine ja personaliarvestuse pidamine (sh töökirjelduste ja ametijuhendite koostamine, palga- ja puhkuse arvestus,
erinevate otsuste ja käskkirjade koostamine)
  • koolitus- ja arendusprojektide koordineerimine
  • muude jooksvate küsimuste ja probleemide lahendamine

Ootused kandidaadile

  • vähemalt 1 aastane varasem töökogemus sekretäri või assistendina
  • teadmised asjaajamiskorra alustest ja dokumendihaldusest
  • personalitöö kogemus
  • valiku ja värbamise kogemus
  • erinevate dokumentide koostamise kogemus
  • teadmised ja kogemused personaliarvestusest
  • tööseadusandluse tundmine
  • väga hea eesti keele oskus kõnes ja kirjas
  • vene keele oskus suhtlustasandil
  • heal tasemel MS Office'i programmide kasutamise oskus
  • algatusvõime ja iseseisvalt töötamise oskus
  • korrektsus ja kohusetundlikkus, hea rutiinitaluvus
  • oskus oma tööd ja aega efektiivselt planeerida
  • oled oskuslik büroo-perenaine
  • naudid igapäevast rutiini, s.h. tavapärast tööaega kontoris

Ettevõte pakub

  • eneseteostuse võimalust kiiresti arenevas ettevõttes
  • tööd sõbralikus kollektiivis
  • stabiilset töösuhet
  • kaasaegseid töötingimusi

Lisainfo

kasuks tulevad:
proaktiivne probleemide lahendamine
eelnev töökogemus antud valdkonnas

Koos CV-ga palume esitada kaaskiri.

Tööpakkumise number
#297012

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja või lepinguline / vabakutseline
Kuulutus aegub:
21. veebruar 2013
Kuulutus sisestati:
21. jaanuar 2013

Castovanni OÜ pakub klientidele inkassolahendusi alates 2006.a. Oleme Eesti kapitalil põhinev, kiiresti arenev ettevõte.
Pakume kiiret, asjatundlikku ja tulemuslikku teenust, olenemata sellest, kas kliendiks on võlausaldaja või võlgnik.

Vaata rohkem