Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #32344

Sekretär-personalitöötaja

CVKeskus.ee klient
Ida-Virumaa
Link kopeeritud
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • Ettevõtte asjaajamise korraldamine, dokumendihaldus;
  • Personalialase dokumentatsiooni koostamine, hoidmine, säilitamine;
  • Personaliarvestuse pidamine, andmete edastamine raamatupidamisele;
  • Statistiliste aruannete koostamiseks vajalike andmete kogumine;
  • Andmete edastamine haigekassasse.

Ootused kandidaadile

  • Tööseadusandluse tundmine;
  • Väga hea arvutioskus;
  • Iseseisvus, korrektsus, vastutusvõimelisus;
  • Täpsus, kohusetundlikkus;
  • Eelnev töökogemus personalitöötaja või sekretärina.

Ettevõte pakub

  • Huvitavat tööd, arenemisvõimalust;
  • Meeldivat töökeskkonda;
  • Konkurentsivõimelist töötasu.

Tööpakkumise number
#32344