Sekretär-personalitöötaja (asendaja lapsehoolduspuhkuse ajaks)

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 175430

Tööpakkumise number

175430

Töö kirjeldus

• Personalitöö korraldamine
• Arvete koostamine ja väljastamine
• Arhiivi korrashoidmine
• Igapäevase asjaajamise korraldamine - dokumentide vormistamine, sissetuleva ja väljamineva posti registreerimine, dokumendiringluse korraldamine
• Telefonikõnede vastuvõtmine ja saabunud informatsiooni edastamine
• Kaastöötajate assisteerimine
• Kontori heakorra tagamine

Nõudmised kandidaadile

• Erialane haridus
• Töökogemus sekretärina vähemalt 3 aastat
• Asjaajamis- ja arhiveerimisnõudmiste tundmine
• Baasteadmised personalitööst
• Tööks vajalike arvutiprogrammide (MS Office) kasutamise oskus ning tahet omandada kasutusel olevat arvutiprogrammi
• Väga head eesti keele valdamist kõnes ja kirjas, vene ja inglise keele oskust suhtlustasandil
• Korrektsust, täpsust ja kohusetunnet tööülesannete täitmisel

Ettevõte pakub

• Mitmekülgset ja huvitavat tööd
• Meeldivat ja stabiilset töökeskkonda

Lisainfo

• Tööaeg: 8.15 - 17.00
• Tööd pakume lapsehoolduspuhkusel oleva sekretäri asendamiseks

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
3. aprill 2009
Kuulutus sisestati:
19. märts 2009

Looduskivi töötlemise ja paigaldamisega tegelev Saare Dolomiit-Väokivi OÜ on üks vanemaid loodusliku kivi kaevandajaid ja töötlejaid Eestis.Toetudes pikaajalisele kogemusele ja omades kaasaegseid seadmeid pakume laias valikus looduskivitooteid. Pakutav materjal sisaldab kõrvuti Saaremaa dolomiidi ja Tallinna paekiviga kõige erinevamaid graniidi- ja marmoriliike kogu maailmast. Ettevõttel on tehased Saaremaal ja Tallinnas. Peakontor ja müügisalong asuvad Tallinnas.