Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #71161

Sekretär-personalispetsialist

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • Dokumendihalduse (asjaajamine, arhiivitöö, lepingud) korraldamine
  • Töötajate assisteerimine (dokumentide tõlkimise korraldamine, bürootarvete tellimine, hotellikohtade ja piletite broneerimine jne)
  • Telefonikõnede suunamine, teadete edastamine
  • Nõupidamiste protokollimine
  • Külaliste vastuvõtmine
  • Ürituste korraldamine
  • Personalitöö ja tööohutusalase tegevuse korraldamine

Ootused kandidaadile

  • Erialane haridus ja sekretäritöö kogemus
  • Teadmised personalitöös
  • Eesti keele valdamine kõnes ja kirjas
  • Vene ja inglise keele oskus suhtlustasandil
  • Arvuti kasutamise oskus (MS Office)
  • Optimistlik ellusuhtumine
  • Järjekindlus eesmärkide saavutamisel
  • Väga hea suhtlemisoskus

Ettevõte pakub

  • Kaasaegset töökeskkonda
  • Tööalase arenemise võimalust
  • Täiendkoolitusi
  • Motiveerivat palka
  • Meeldivat kollektiivi

Tööpakkumise number
#71161

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
24. juuli 2006
Kuulutus sisestati:
29. juuni 2006

Skuba Group OÜ on 2000.a asutatud ettevõte, mille peamiseks tegevusalaks on Renault raskeveokite müük, kõiki marki veokite remont ja hooldus ning varuosade hulgi- ja jaemüük.
2006. aasta alguses valmis Lasnamäel kaasaegne veoautokeskus, mille meeskond vajab

Vaata rohkem