Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #138143

Sekretär-Personalispetsialist

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Otsime oma meeskonda iseseisvat ja abivalmit

SEKRETÄR-PERSONALISPETSIALISTI

kelle peamiseks tööülesandeks on aidata kaasa korraldada asutuse asjaajamist, büroo- ja personalitööd. Sekretäritöös ootame tuge asutuse korrespondentsi haldamises, ajaplaneerimises, ürituste korraldamises ja klientidega suhtlemises. Personalispetsialisti töös ootame tuge personalijuhile personaliarvestuses, töötajate värbamise ning valiku korraldamises ja teistes personaliprojektides.

Ootused kandidaadile

Sobiv kandidaat on koostöövalmis meeskonnaliige teistele asutuse sekretäridele, on hea organiseerija, omab algatus- ja analüüsivõimet, talub pinget ja rutiini ja omab otsustus- ning vastutusvõimet.

Kui oled kesk- või erialase kutsekeskharidusega, omad töökogemusi assisteerimise ja personalitöö valdkonnas ning teadmisi asjaajamisstandarditest ja personalitöö põhialustest ja Sul on väga hea suuline ning kirjalik eneseväljendusoskus ja hea inglise keele oskus, siis oled oodatud osalema.

Pakume Sulle võimalust läbi oma töö mõjutada looduskeskkonna hoidu, huvitavat tööd arenevas ja muutuvas organisatsioonis, asjatundlikku, avatud ja koostööd väärtustavat töökollektiivi, meeldivat töökeskkonda, erialast täiendkoolitust ja mitmekesist motivatsioonipaketti.

Lisainfo

Palume CVs märkida oma palgasoov ja paari sõnaga põhjendada, miks soovite just meie meeskonnaga liituda.

Tööpakkumise number
#138143

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Brutopalk: 10000 - 12000 €/kuus
Kuulutus aegub:
7. veebruar 2008
Kuulutus sisestati:
21. jaanuar 2008

Sihtasutus Keskkonnainvesteeringute Keskus (KIK) on finantsasutus, mis vahendab riigieelarvelisi ja ELi struktuurifondide toetusi ning laenuvahendeid keskkonnasektori projektide elluviimiseks

Vaata rohkem