Värsked tööpakkumised

Sekretär-personaliassistent

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 420163

Tööpakkumise number

420163

Töö kirjeldus

  • tehase kontori toimimise tagamine: kõnedele ja päringutele vastamine, suhtlemine klientidega, töötajatega; infovahetus
  • kontoriruumide korrashoid, vahendite tellimine jms;
  • töötajatega seotud andmete sisestamine andmebaasidesse ning vastav aruandlus
  • töölepingute, juhendite jne dokumendivormide ettevalmistamine ja haldamine
  • tootmisesse vajalike töötajate värbamine ja valik
  • juhtide assisteerimine töökeskkonnaga seotud valdkondades ning vastavate dokumentide korrashoid

Nõudmised kandidaadile

Oled sobiv kandidaat, kui:

  • omad varasemat töökogemust sekretäri- või personalitöös
  • omad erialast kõrgharidust või omandad seda lõppjärgus
  • oled inimesena paindlik, avatud ning orienteeritud kolleegide toetamisele
  • oled korrektne, kohusetundlik, talud kiiret tempot ning vahelduvaid tööülesandeid
  • oled õppimishimuline, sisemiselt motiveeritud ning oskad töötada meeskonnas
  • valdad eesti keelt kõrgtasemel ning vene ja inglise keelt suhtlustasandil
  • MS Office Word, Excel, Power Point valdamine tavakasutajana, eeliseks mõne majandustarkvara kasutamise oskus

mitmekülgset ja vaheldusrikast tööd tegusas ja kogemustega meeskonnas, vajadusel koos väljaõppega.

Töökoht asub Lääne-Virumaal, Viru-Nigula vallas, Ojakülas.

Asukoht:
Lääne-Virumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Kuulutus aegub:
6. mai 2016
Kuulutus sisestati:
25. aprill 2016

AS Palmako ja AS Imprest on rahvusvahelisse metsatööstusgruppi Lemeks kuuluvad puidutööstusettevõtted, kus toodetakse freesprussist aia- ja suvemaju, palkmaju, laste mänguväljakuid, liimpuittooteid, ümarfreesitud ja süvaimmutatud puidust aiatooteid ning puidugraanuleid. Meie tootmisüksused asuvad Tartumaal Kavastus, Lääne-Virumaal Kundas ja Laekveres ning Põltsamaal. Meil töötab kokku 400 inimest ja ettevõtte käibest moodustab 95% eksport.

Pakume tööd postiivsele ja asjalikule tegijale Lääne-Virumaal Ojakülas asuvas puidutööstuses.