Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #301222

Sekretär-personaliassistent

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Sinu töö põhieesmärgid on:

  • Efektiivne asjaajamine ja kontoritöö organiseerimine
  • Korrektne personaliarvestus ja personalialane dokumentatsioon
  • Tõhus infoliikumine (post, faks, telefon)

Ootused kandidaadile

  • Vähemalt keskharidus, soovitavalt kõrgharidus personalijuhtimise või administreerimise valdkonnas
  • Soovitav on eelnev töökogemus töökoha tegevusalal
  • Eesti ja inglise keelte hea valdamine kõnes ja kirjas; vene keele valdamine tuleb kasuks
  • Teksti-, esitlus- ja tabeltöötlusprogrammide kasutamise oskus, soovitavalt Taavi Personal programmi tundmine
  • B-kategooria autojuhiload ja isikliku auto kasutamise võimalus tuleb kasuks
  • Hea suhtlemisoskus; oskus töötada iseseisvalt ja olla tubli meeskonna liige

Nordkalk pakub Sulle stabiilset tööd ja arenemisvõimaölusi rahvusvahelises ettevõttes.

Lisainfo

Põhitöökoht on Nordkalk AS-i Vasalemma kontoris (Harjumaa)

Tööpakkumise number
#301222

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
8. aprill 2013
Kuulutus sisestati:
8. märts 2013

Nordkalk on juhtiv kõrgekvaliteetsete lubjakivitoodete valmistaja Põhja-Euroopas. Tooteid kasutatakse peamiselt paberi-, metalli- ja ehitusmaterjalitööstuses, samuti keskkonnakaitses ja põllumajanduses. Kontsernis töötab 1200 inimest ca 30-s riigis. Täiendav info Internetis: www.nordkalk.com.

1996. aastal asutatud Nordkalk AS omab kolme tootmisüksust Vasalemmas, Rakkes ja Kureveres, mille toodang eksporditakse peamiselt Balti riikidesse ja Venemaale. Nordkalki tootmisüksustes töötab täna 120 inimest. Täiendav info Internetis: www.nordkalk.ee.

Vaata rohkem