Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #64877

Sekretär Pea- ja kaelakirurgiakeskuses Hiiu korpuses

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Sekretäri peamised tööülesanded on:

  • tagada haiguslugude täpne ja õigeaegne täitmine ning sisestamine haigla infosüsteemidesse;
  • trükkida haiguslugude väljavõtteid ja teha paljundusi;
  • korraldada oma struktuuriüksuse asjaajamist ja info liikumist;
  • vormistada ja registreerida dokumente kooskõlas asjaajamiskorraga;
  • võtta vastu voodipäevatasu.

Ootused kandidaadile

  • kesk- või keskeriharidus
  • väga hea masinakirja oskus
  • tööks vajalike arvutiprogrammide (Word, Excel) hea valdamine
  • hea kirjalik väljendusoskus eesti keeles
  • korrektsus ja täpsus

Ettevõte pakub

  • palka 5950 krooni kuus
  • tööpäev 8.00-16.00
  • stabiilset töökohta

Tööpakkumise number
#64877