Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #166991

Sekretär patoloogiakeskusesse

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • osakonna dokumendiringluse korraldamine
  • osakonnale trüki- ja paljundustööde tegemine
  • patoloogiliste uuringute sisestamine ja vastuste väljastamine

Ootused kandidaadile

  • keskharidus
  • tööks vajalike arvutiprogrammide (Word, Excel) ja interneti kasutamise oskus
  • eesti keele oskus kõrgtasemel
  • hea suhtlemisoskus ja koostöövalmidus
  • korrektsus, kohusetundlikkus, ausus

Ettevõte pakub

  • huvitavat tööd toredas meeskonnas
  • head võimalust aidata kaasa tipphaigla arengule

Tööpakkumise number
#166991

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Brutopalk: Alates 7500 €/kuus
Kuulutus aegub:
13. november 2008
Kuulutus sisestati:
13. oktoober 2008

SA Põhja-Eesti Regionaalhaigla missiooniks on Eesti elanikkonna ja tervishoiusüsteemi arstliku turvalisuse tagamine paljuprofiilse akuutravi haiglana, õppe-, teadus- ja arendustöö eestvedamine meditsiinis ja tervishoius. Regionaalhaigla koosneb viiest kliinikust – anestesioloogia-, diagnostika-, kirurgia-, sisehaiguste ja psühhiaatriakliinikust ning Keila haiglast. Meie korpused asuvad Mustamäel, Hiiul, Seewaldis, Pelgulinnas, Kosel ja Keilas. Regionaalhaiglas töötab üle 3300 töötaja.

Vaata rohkem