Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #56452

Sekretär

CVKeskus.ee klient
Pärnu, Pärnumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Sekretär hoolitseb kontori igapäevase toimimise eest, hõlbustab kaastöötajate tööd ning aitab kaasa headele koostöösuhetele klientidega.

Ootused kandidaadile

  • sekretäritöö kogemus
  • raamatupidamis- ja laoarvestusalased teadmised
  • tööseadusandluse tundmine
  • teadmised arhiivindusest

Sobilik kandidaat on avala ja rõõmsa meelega, soovib leida stabiilset ja rahulikku töötempot pakkuvat tööd.

Ettevõte pakub

  • stabiilset tööd
  • kaasaegseid töötingimusi
  • täiendkoolitust
  • meeldivat meeskonda

Tööpakkumise number
#56452
Sekretär