Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #198105

Sekretär

CVKeskus.ee klient
Pärnumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • suhtlemine ettevõtte klientide ja koostööpartneritega
(samuti import-eksport valdkond);
  • ettevõtte juhi assisteerimine;
  • ettevõtte dokumendihaldus.

Ootused kandidaadile

  • inglise keele oskus nii kõnes kui ka kirjas
  • arvuti kasutamise oskus
  • hea suhtlemisoskus
  • keskharidus
  • soovitav vene keele oskus suhtlustasandil.

Ettevõte pakub

  • konkurentsivõimelist töötasu;
  • meeldivat kollektiivi.

Lisainfo

Võimaluse korral saata inglise keelne CV.

Tööpakkumise number
#198105
Sekretär