Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #437780

Sekretär päevakirurgia osakonda (asenduskoht)

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • kirjalike materjalide (epikriiside) koostamine etteantud märkmetest
  • dokumentide vormistamine, haiguslugude komplekteerimine
  • haiguslugude ja raviarvete täitmine ning sisestamine haigla infosüsteemidesse
  • patsientidele helistamine ja operatsioonile kutsumine
  • töötajate abistamine asjaajamisalaste küsimuste lahendamisel
  • telefonikõnedele vastamine ja suunamine

Ootused kandidaadile

  • kesk- või keskeriharidus
  • kasuks tuleb töökogemus sekretärina vähemalt 1 aasta
  • hea arvutioskus (Word, Excel, internet)
  • valmisolek õppida kasutama uusi programme ja andmebaase
  • väga hea eesti keele oskus, vene keele oskus suhtlustasandil
  • töö eeldab head organiseerimisvõimet, pingetaluvust, täpsust ja head suhtlemisoskust

  • tähtajalist tööd lapsehoolduspuhkusel oleva töötaja asendamise ajaks
  • tööaega E-R kl 8-16
  • palka 590 eurot kuus (bruto)
  • 3 päeva lisapuhkust
  • sportimisvõimalusi Regionaalhaigla spordiklubis

Tööpakkumise number
#437780

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Brutopalk: Alates 590 €/kuus
Kuulutus aegub:
11. september 2016
Kuulutus sisestati:
25. august 2016

SA Põhja-Eesti Regionaalhaigla on piirkondlik haigla, mille ülesandeks on olla elanike arstliku turvalisuse tagaja ning kompetentsikeskus Põhja-Eesti haiglavõrgustikule ja tervishoiusüsteemile. Regionaalhaigla koosseisus on seitse kliinikut, kuhu kuuluvad 32 kõrgetasemelist erialakeskust ning töötab enam kui 3900 inimest. Regionaalhaigla on Eesti suurim traumakeskus, Põhja-Eesti suurim südamekeskus ja psühhiaatriakeskus ning haiglas osutatakse laiapõhjalist vähiravi rohkem kui pooltele vähihaigetele Eestis.

Vaata rohkem