https://www.cvkeskus.ee/110445

Leidsid aegunud tööpakkumise

Vaata hoopis uusi tööpakkumisi Sinu valdkonnas!

Värsked tööpakkumised

Sekretär-õppekorraldaja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 110445

Tööpakkumise number

110445

Töö kirjeldus

Sekretär-õppekorraldaja vastutab kontoritöö sujumise eest ning aitab organiseerida ja planeerida õppetööd s.h. vastab sissetulevatele koolituspäringutele, suhtleb klientide ja õpetajatega, aitab komplekteerida õppegruppe, vastutab dokumentatsiooni ja andmebaaside korrashoiu ja täiendamise eest, vastutab infojuhtimise eest, jms..


Nõudmised kandidaadile

* kesk-eri haridus
* vene ja inglise keele oskus suhtlustasandil
* kohusetundlikkus ja täpsus
* hea suhtleja
* meekonnatööle orienteeritud isiksus
* vastutustundlik tööülesannete täitmisel


Ettevõte pakub

* põhipalk + lisatasud
* töö meeldivas väikeses meeskonnas
* kontori asukoht kesklinnas
* enesetäiendamis- ja arenguvõimalus


Lisainfo

Sekretär-õppekorraldajaga sõlmitakse suvekuudeks töövõtuleping, kuid huvi korral võimalik lepingut pikendada või muuta see tähtajatuks töölepinguks.


Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, lepinguline
Kuulutus aegub:
29. juuni 2007
Kuulutus sisestati:
29. mai 2007

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tiido & Tammi Keeleagentuuri keeleõppeüksus T&T Keelestuudio tegutseb eraldiseisva keeltekoolina alates 2006.a. suvest. Keelekursuste korraldamisega alustati aga juba mõnda aega tagasi tõlkebüroo kõrvalt. Klientide rahulolu tagamiseks ja parima tulemuse saavutamiseks keskendume peaasjalikult õppele väikestes gruppides ja firmasisesele õppele. Eratunde (1-2 in), õpet minigrupis (3-6 in) ja firmasisest õpet (kuni 12 in) on võimalik tellida pea kõikides Eestis enam levinud keeltes nagu eesti, vene, inglise, saksa, prantsuse, hispaania, itaalia, portugali, jt. keel. Otsime oma meeskonda kliendisõbralikke ja kvalifitseeritud inimesi, kes armastavad keeli ja armastavad oma teadmisi teistele edasi anda. Ootame kandidaatidelt täielikku pühendumust ja professionaalset töösse suhtumist .