Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #152621

Sekretär (Narva)

CVKeskus.ee klient
Narva, Ida-Virumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Hansapangas jagub väljakutseid nii klienditeenindajale kui ka finantsspetsialistile, nii tudengile kui ka kogenud juhile. Kui otsid eneseteostuseks sobivat võimalust, tule Hansapanka - et aidata headel mõtetel teoks saada.

Narva kontor otsib oma meeskonda tegusat ja rõõmsameelset

SEKRETÄRI,

KELLE PEAMISTEKS TÖÖÜLESANNETEKS ON:

  • sise-ja välisklientide korrektne ja abivalmis teenindamine;
  • üldise asjaajamise korraldamine, sh. dokumentide ja reglementide korrektsuse tagamine;
  • kontoritarvete ja dokumentide tellimine, nõupidamisruumide korrastamine, kontoritehnika korrasoleku tagamine;
  • telefonikõnede, teadete, fakside vastuvõtt ja edastamine;
  • struktuuriüksuste vahelise infovahetuse ja asjaajamisalaste küsimuste koordineerimine;
  • ametisõitude organiseerimine ning vastava dokumentatsiooni korraldamine.

Ootused kandidaadile

  • soovi töötada assisteerivas rollis;
  • orienteeritust teenindamisele ja positiivset ellusuhtumist;
  • väga head suhtlemis- ja organiseerimisoskust;
  • vene ja eesti keele oskust suhtlemiseks klientidega;
  • täpsust ja korrektsust administreerivas töös.

Ettevõte pakub

  • võimalust töötada Baltikumi tugevaimas organisatsioonis;
  • sekretäri väljaõpet oma-ala professionaalidelt;
  • huvitavat ja pingelist tööd edukas ja toetavas meeskonnas;
  • atraktiivset töökeskonda ja selgeid väärtusi;
  • enesetäiendus- ja õppimisvõimalusi.

Tööpakkumise number
#152621

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
1. juuni 2008
Kuulutus sisestati:
20. mai 2008

CVKeskus.ee klient

Vaata rohkem