Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #219059

Sekretär-müügiteenindaja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Kauba- ja hooldustellimuste vastuvõtmine ja haldamine, arvete väljastamine;
Kauba tellimine ja transpordi organiseerimine;
Tellimuste edastamine hoolduspersonalile ja lattu;
Pakkumiste ja hinnakirjade koostamine;
Dokumentide haldamine, kodulehe uuendamine.

Ootused kandidaadile

Töökogemus kliendihalduri, sekretäri või müügiassistendina tehnikaga seotud valdkonnas;
MS Office valdamine heal tasemel;
Esmaste raamatupidamiskannete tegemise oskus (info sisestamine);
Kasuks tuleb tehniline haridus, huvi tehnika vastu;
Soov pakkuda kõrgetasemelist klienditeenindust.
Tööks on vajalik eesti keele vaba valdamine, lisaks heal tasemel vene ja inglise keele oskus. Kasuks tuleb soome keele oskus suhtlustasandil.

Ettevõte pakub

Stabiilset ja huvitavat tööd edukas Eesti väikeettevõttes;
Konkurentsivõimelist töötasu;
Täienduskoolitusi vastavalt vajadusele;
Arengu- ja karjäärivõimalusi vastavalt ettevõtte kasvule.

Lisainfo

Puhkused reeglina suvel, võimalik kasutada osaliselt ka talveperioodil.

Tööpakkumise number
#219059

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
2. märts 2011
Kuulutus sisestati:
9. veebruar 2011

CV Keskuse kliendiks on Lumeranta OÜ. Firma tegeleb uute ja kasutatud puhastusmasinate müügiga, hooldusega ning remondiga. Lisaks pakutakse jae-ja hulgiostjatele tarvikuid ja kulumaterjale, puhastusvahendeid, koristuskärusid jne., ehk kõike mis seotud professionaalse sisepindade puhastamisega. Käesoleval hetkel töötab firmas 4 inimest. Seoses töömahtude kasvuga ootame liituma oma meeskonnaga tehniliste teadmistega sekretär-müügiteenindajat.

Vaata rohkem