Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #67866

Sekretär-müügiassistent

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Kahjuritõrjeteenuste ja -toodete müük.
Kliendisuhete loomine, hoidmine ja arendamine.
Hinnapakkumiste koostamine.
Tellimuste täitmise jälgimine.
Klientide nõustamine.

Ootused kandidaadile

  • Eesti keele oskus heal tasemel
  • Vene keele oskus vähemalt suhtlustasandil
  • Aktiivsus, kohusetundlikkus ning korrektsus
  • Suhtlemisoskus
  • Sihikindlus ja tulemusele orienteeritus
  • Elementaarne arvutikasutamise oskus

Ettevõte pakub

  • meeldiv ning nooruslik töökollektiiv
  • head töötingimused
  • firmasisene koolitus
  • palk 6000.-

Tööpakkumise number
#67866