Sekretär-majapidajanna, perspektiivis stuudiojuht / секретарша-экономка (горничная), в перспективе глава студии

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 210913

Tööpakkumise number

210913

Töö kirjeldus

Esialgu:
• Tallinnas kesklinnas asuva kodukontori-stuudio korrashoidmine,
• abistamine lihtsamate bürootöödega.

Edaspidi, peale edukat väljaõpet ja praktikat (vt. lisaküsimust nr 4):
• agentuuri keskstuudio töö korraldamine Tallinnas ning Eesti ja Läti filiaalide tegevuse koordineerimine,
• uute tantsijakandidaatide leidmine, PR-üritused, reklaam, vestlused-kastingud ja lepingute sõlmimine kandidaatidega.

Первоначально:
• поддержание в порядке домашнего офиса-студии в центре Таллинна,
• помощь в простой конторской работе.

В дальнейшем, после успешного обучения и практики (см. вопрос 4):
• организация работы центральной студии агентства в Таллинне и координация деятельности филиалов в Эстонии и в Латвии,
• поиск новых кандидатов танцовщиц-танцоров, PR-мероприятия, реклама, интервью-кастингы и контракты с кандидатами.

Nõudmised kandidaadile

• Vanus 18-25,
• esinduslik välimus,
• võime suhelda eesti, vene ja inglise keeles (nii suuliselt kui kirjalikult),
• huvi töötada ja teha karjääri rahvusvahelise erootilise meelelahutusäri valdkonnas,
• valmidus äripartneritega suhtlemiseks ja välisreisidel juhi saatmiseks,
• autojuhiload või soov neid lähiajal omandada.

• Bозраст 18-25,
• представительская внешность,
• умение общаться на эстонском, русском и английском языках (как устно, так и в письменной форме),
• заинтересованность к работе и карьере в сфере международного бизнеса эротической развлечений (стрип-клубы, эротические театры),
• готовность к общению с бизнес-партнерами и сопровождать руководителья на поездки за рубеж,
• водительские права или желание их приобрести ближайшее время.

Ettevõte pakub

• arendavat tööd huvitavas ärivaldkonnas;
• mitmekülgset väljaõpet;
• 24/7 professionaalset tuge ja abi kõigis tööga seotud küsimustes.
• vajadusel elamispinda.

• развивающую работу в интересной области;
• комплексное обучение;
• 24/7 профессиональную поддержку и помощь в любых вопросах, связанных с работой;
• по необходимости предоставляется жилая площадь.

Lisainfo

Kui tööpakkumine huvitab siis on vaja saata fotod (täispikkuses ja portree), info palgasoovi kohta ja kontakandmed (ees- ja perekonnanimi, tel. number, e-post) e-postiga - e-posti aadressi vaata meie kodulehelt http://www.eurostrip.ee

NB! Palume mitte unustada saata fotosid ja nõutud infot e-kirjaga.

Palume vastata viiele küsimusele, mis ilmuvad kui vajutate nuppu "Soovin kandideerida".

Если предложение интересует нaдо отправить фотографии (полныи рост и портрет), инфо о желаемой зарплате и контактные данные (имя, фамилия, номер телефона, емаил) нa емаил - посмотри наш е-адрес на саите http://www.eurostrip.ee

NB! Пожалуйста, не забудьте отправить фотографии и необходимую информацию по электронной почте!

Пожалуйста, ответьте на пять вопросов, которые будут появляться при нажатии на кнопку "Soovin kandideerida".

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg või osaline tööaeg, hooajatöö
Kuulutus aegub:
30. oktoober 2010

Eesti agentuur-impressaario tantsijatele ja hostessidele.
Lepingud parimate Euroopa klubidega.
Erootilise tantsu kool Tallinnas.
Agentuur Eurostrip töötab maailmakuulsate klubidega nagu Pink Paradise (Paris, France), Alcatraz (Helsinki, Finland), Dreams Showbar (Trondheim & Bergen, Norway), Kinky Opera (Athens, Greece), jne.

Эстонское aгентство-импресарио для танцовщиц и хостесс.
Контракты с лучшими клубами Европы.
Школа эротического танцa.
Агентство Eurostrip работает с известными по всему миру клубами как Pink Paradise (Paris, France), Alcatraz (Helsinki, Finland), Dreams Showbar (Trondheim & Bergen, Norway), Kinky Opera (Athens, Greece), и т.д.